Magic Crew to ludzie z pasją. Filmowcy, iluzjoniści, cyrkowcy i specjaliści zajmujący się sceną i planem zdjęciowym. Jako firma istniejemy od 2014 roku, ale każdy z nas ma już wieloletnie doświadczenie w działalności artystycznej. Założycielem Magic Crew jest Wojciech Rotowski - aktor, iluzjonista, pirotechnik i reżyser, który swoją przygodę z teatrem i filmem zaczął już w wieku 9 lat.

Jako firma intensywnie działamy w branży eventowej, tworząc niezwykłe pokazy iluzji, cyrku i pirotechniki. Regularnie uczestniczymy w przygotowaniach oraz obsłudze spektakli w największych polskich teatrach, zarówno pod kątem iluzji, jak i pirotechniki. Świat filmu również nie jest nam obcy. Realizujemy spoty reklamowe, making-offy i inne krótkie formy filmowe. Dysponujemy sprzętem oraz ekipą potrzebną do sprawnej, twórczej i profesjonalnej pracy na planie oraz na etapie postprodukcji.


Posiadamy uprawnienia do wykonywania pirotechniki pokazowej (WITU), szkoleń i nadzoru ppoż (inspektor ppoż - SGSP), wykonywania zawodu iluzjonisty (ZASP oraz KKI), a nasi twórcy i artyści to absolwenci najlepszych szkół filmowych, teatralnych, muzycznych i cyrkowych.

Tym co łączy nas wszystkich jest pasja, energia i kreatywność oraz indywidualne podejście i zaangażowanie w każdy, nawet najmniejszy projekt.