26.04.2017r.

Nowe terminy spektaklu “Czarodziej” w Teatrze Palladium! 29 i 31 maja oraz 4 czerwca.

Zarezerwuj bilety i wejdź do świata magii :) Do nabycia w kasie teatru, bądź poprzez stronę: LINK

07.03.2017r.

PIERWSZY CERTYFIKOWANY ARTYSTA BALONOWY W POLSCE!!

Po kilku edycjach Międzynarodowego szkolenia dla Artystów Balonowych najlepsi przystąpili do Egzaminu na Certyfikat Artysty Balonowego. Wśród tych osób był także Marek Wasilewski, kótry szczęśliwie zdał egzamin i uzyskał wpis według Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS). W ciągu 60 min na oczach Komisji Egzaminizacyjnej powstało takie cudo... Temat prac został wybrany losowo!!!! GRATULUJEMY! :)

13-25.02.2017r.

Wojtek Rotowski razem z Warsztatową Akademią Musicalową na feriach zimowych! Podczas wyjazdu Wojtek wyreżyserował, nakręcił oraz zmontował filmiki z udziałem podopiecznych WAM. Pomysł na jedną z realizacji powstał po nagłośnieniu tematu smogu w stolicy. Jakie są tego efekty? Sprawdźcie sami :)

01.02.2017r.

SZAPOKLAK gotowy! Stoisko sprzedażowe Magic Crew, zaprojektowane i przygotowane przez Dawida Wojteckiego dostało swą nazwę! Jesteśmy dumni :)

16.01.2017r.

Balloon Duo grał z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w Rzeszowie! Ich spektakl opowieści balonowej treści ,,W Krainie Otwartych Serc” został przedstawiony w C.H. Plaza Rzeszów! Nie zabrakło także balonowych dekoracji oraz zaangażowania widzów!

13.01.2017r.

Dziś podczas spektaklu “Czarodziej” miała miejsce premiera stoiska sprzedażowego Magic Crew! Od tej pory w teatrze Palladium można będzie zobaczyć nie tylko spektakl, ale także - przed jego rozpoczęciem oraz po zakończeniu - pokaz iluzji wykonywany przez iluzjonistę Kacpra Kulika, którego pokazy od niedawna są także w naszej ofercie :). To również okazja do zakupu sztuczek magicznych oraz rekwizytów potrzebnych do tworzenia iluzji. Bo kto z nas nie chciałby zostać Magikiem? Teraz już każdy ma taką możliwość! :)

2.01.2017r.

Witamy wszystkich w Nowym Roku!

24.12.2016r.

Magicznych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku oraz szampańskiej zabawy sylwestrowej życzy Magic Crew

22.12.2016r.

Dziś cały zespół Magic Crew wspólnie świętuje Wigilię. Kto by się spodziewał, że nawet zawita do nas Święty Mikołaj? Chyba byliśmy grzeczni… :)
Na Wigilii nie zabrakło także balonowych atrakcji w wykonaniu Marka Wasilewskiego (w świecie znanego bardziej jako klaun Śmigiełko :)), czy pokazu iluzji w wykonaniu Wojtka Rotowskiego!

21.12.2016r.

Dziś zasypaliśmy śniegiem Teatr Muzyczny Roma w Warszawie, podczas magicznego przedstawienia Międzynarodowej Szkoły Europejskiej. Jeżeli Wam też gdzieś zabraknie śniegu - od razu dzwońcie do Magic Crew! :)
PS. Zdjęcie z próby ;)

12.12.2016r.

11 grudnia po raz pierwszy zagraliśmy dwa pełne iluzji spektakle “Czarodziej” poza siedzibą Teatru Palladium! Tym razem publiczność zgromadziła się w sali widowiskowej Klubu WAT na Bemowie. Dziękujemy za zaproszenie Dzielnicy Bemowo! Do zobaczenia na kolejnych magicznych przedstawieniach w Teatrze Palladium w Warszawie :)

10.11.2016r.

9 listopada Wojtek Rotowski zasiadł w jury II Festiwalu Piosenki Patriotycznej “Zapytaj o Polskę”, który odbył się w Bemowskim Centrum Kultury. Gratulujemy wszystkim młodym wokalistom!

04.10.2016r.

3 października iluzjonista Wojtek Rotowski był gościem programu “Na tapecie” w telewizji Super Stacja. O aktorstwie, teatrze, iluzji oraz planach na przyszłość rozmawiał z Klaudią Wiśniowską. Zobaczcie jaką magiczną sztuczką ją zachwycił!10.09. - 2.10.2017r.

Wraz z Warsztatową Akademią Musicalową przygotowaliśmy spektakl “Fabryka Zabawek” na zlecenie Ferrero. Przygoda z Kinder Niespodzianką trwała przez 4 weekendy w 4 dużych miastach Polski. W rolach głównych zagrali Wojtek Rotowski oraz Justyna Bojczuk. Nasz team zadbał także o duże efekty iluzjonistyczne i pirotechniczne. Było wybuchowo, efektownie i oczywiście magicznie :) To był już drugi rok, kiedy wybraliśmy się do krainy Kinder Niespodzianki, a dobra wiadomość jest taka, że w tym roku również odwiedzimy kilka polskich miast z zupełnie nowym spektaklem!